Firma Auto Turbo powstała w 2013 roku i od samego  początku zajmuje się  tylko regeneracją turbosprężarek do samochodów osobowych. Czy chodzi o stosunkowo nowy samochód czy o starszy model – każdy klient uzyska informacje o dostępnych dla jego turbiny opcjach. 

            Właśnie skupienie się na  wąskiej specjalizacji zamiast na mechanice ogólnej pozwoliło rozwinąć dużą bazę stałych klientów. Z usług Auto Turbo korzystają bowiem nie tylko osoby prywatne, ale i zarówno  rozbudowane serwisy mechaniki pojazdowej, jak i małe, rodzinne warsztaty.

W dzisiejszych czasach, gdy nie tylko diesle, ale i samochody benzynowe coraz częściej mają pod maską turbo, niesprawna turbosprężarka staje się problemem coraz liczniejszej grupy ludzi. Nasza firma wychodzi im naprzeciw!

Jesteśmy firmą nowoczesną, odpowiedzialnie traktującą swoje usługi i szanującą swoich Klientów oraz ich czas. Realizujemy zlecenia z całej Unii Europejskiej, współpracujemy z warsztatami mechaniki pojazdowej oraz serwisami samochodowymi różnych marek.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, a wszystkie turbosprężarki naprawiamy tak, jakby miały być zamontowane w naszych prywatnych samochodach, wożących nasze rodziny.